LLCNB1608KKT1R0MA
MFR.Part #
LLCNB1608KKT1R0MA
JLCPCB Part #
C5664662
Package
0603
Description
1.3A 123mΩ 1uH 2A ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS