LLCNB1608HKT2R2MD
MFR.Part #
LLCNB1608HKT2R2MD
JLCPCB Part #
C6979484
Package
0603
Description
1.2A 1.5A 2.2uH 292mΩ ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS