LK10051R0M-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LK10051R0M-TV
JLCPCB Part #
C6979409
Package
0402
Description
1uH 20@10MHz 20mA 60MHz 640mΩ AEC-Q200 ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS