LCXPD2020KKT1R0N0G
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCXPD2020KKT1R0N0G
JLCPCB Part #
C6286339
Package
1212
Description
1.55A 1.55A 1uH 80mΩ AEC-Q200 ±30% 1212 Power Inductors ROHS