LCXND5050MKT1R0NMG
MFR.Part #
LCXND5050MKT1R0NMG
JLCPCB Part #
C5749988
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1uH 2.3A 4.5A 53mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS