LCMCC160808T220NGR
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCMCC160808T220NGR
JLCPCB Part #
C5749855
Package
0603
Description
1 22Ω@100MHz 4mΩ 7.5A ±30% 0603 Ferrite Beads ROHS