BKP1005EM121-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BKP1005EM121-T
JLCPCB Part #
C2661456
Package
0402
Description
1 1.55A 120Ω@100MHz 85mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS