LBMF1608T220M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBMF1608T220M
JLCPCB Part #
C223242
Package
0603
Description
16MHz 1Ω 22uH 50mA Wire-wound chip inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS