LBM2016T120J
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBM2016T120J
JLCPCB Part #
C222612
Package
0806
Description
1.4Ω 12uH 200mA Wirewound Inductor ±5% 0806 Power Inductors ROHS