LBC3225T220KRV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBC3225T220KRV
JLCPCB Part #
C2046396
Package
1210
Description
22uH 270mΩ 330mA AEC-Q200 ±10% 1210 Power Inductors ROHS