LAMGM160808T601RD
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LAMGM160808T601RD
JLCPCB Part #
C6583555
Package
0603
Description
1 420mA 450mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS