HKQ0603W27NJ-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HKQ0603W27NJ-T
JLCPCB Part #
C19352176
Package
0201
Description
1.6Ω 160mA 27nH 9@500MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS