HKQ0603U1N8C-TV
MFR.Part #
HKQ0603U1N8C-TV
JLCPCB Part #
C19418101
Description
1.8nH 120mΩ 14@500MHz 640mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS