HKQ0603S3N8C-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HKQ0603S3N8C-T
JLCPCB Part #
C19308177
Package
0201
Description
13@500MHz 210mA 3.8nH 480mΩ 0201 Inductors (SMD) ROHS