HKQ04022N9C-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HKQ04022N9C-T
JLCPCB Part #
C19499496
Package
01005
Description
11@500MHz 2.9nH 260mA 300mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS