HKQ04021N9C-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HKQ04021N9C-T
JLCPCB Part #
C19292169
Package
01005
Description
1.9nH 10@500MHz 210mΩ 310mA 01005 Inductors (SMD) ROHS