HK21253N9S-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK21253N9S-T
JLCPCB Part #
C7284788
Package
0805
Description
12@100MHz 150mΩ 3.9nH 300mA 4GHz 0805 Inductors (SMD) ROHS