HK21251N5S-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK21251N5S-T
JLCPCB Part #
C2048475
Package
0805
Description
1.5nH 100mΩ 10@100MHz 300mA 4GHz 0805 Inductors (SMD) ROHS