HK16088N2J-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK16088N2J-TV
JLCPCB Part #
C19334103
Package
0603
Description
10@100MHz 240mΩ 300mA 8.2nH AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS