HK16088N2J-T
MFR.Part #
HK16088N2J-T
JLCPCB Part #
C222666
Package
0603
Description
10@100MHz 130mΩ 3.5GHz 300mA 8.2nH Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS