HK16081N2S-T
MFR.Part #
HK16081N2S-T
JLCPCB Part #
C222659
Package
0603
Description
1.2nH 10GHz 15mΩ 300mA 8@100MHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS