HK100556NJ-TV
MFR.Part #
HK100556NJ-TV
JLCPCB Part #
C515374
Description
200mA 56nH 610mΩ 750MHz 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS