HK10054N3S-TV
MFR.Part #
HK10054N3S-TV
JLCPCB Part #
C7201201
Description
200mΩ 300mA 4.3nH 4GHz 8@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS