HK100533NJ-TV
MFR.Part #
HK100533NJ-TV
JLCPCB Part #
C515379
Description
1.3GHz 200mA 33nH 500mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS