HK100512NJ-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK100512NJ-TV
JLCPCB Part #
C2048388
Package
0402
Description
12nH 2.7GHz 300mA 400mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS