HK100510NJ-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK100510NJ-TV
JLCPCB Part #
C2046086
Package
0402
Description
10nH 3.2GHz 300mA 310mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS