HK06037N5J-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK06037N5J-T
JLCPCB Part #
C87207
Package
0201
Description
240mA 3.6GHz 410mΩ 5@100MHz 7.5nH Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS