HK06036N8J-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK06036N8J-T
JLCPCB Part #
C87206
Package
0201
Description
250mA 390mΩ 6.8nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS