HK06031N2S-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK06031N2S-TV
JLCPCB Part #
C19380886
Package
0201
Description
1.2nH 120mΩ 450mA 4@100MHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS