FBMJ4516HL230NTV
MFR.Part #
FBMJ4516HL230NTV
JLCPCB Part #
C1533921
Package
1806
Description
1 14mΩ 23Ω@100MHz 3.5A ±30% 1806 Ferrite Beads ROHS