FBMJ2125HS250NTV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBMJ2125HS250NTV
JLCPCB Part #
C1518002
Package
0805
Description
1 25Ω@100MHz 4mΩ 6A ±30% 0805 Ferrite Beads ROHS