FBMH3216HM501NTV
MFR.Part #
FBMH3216HM501NTV
JLCPCB Part #
C515371
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 1 1.6A 500Ω@100MHz 70mΩ ±30% 1206 Ferrite Beads ROHS