CKS21251R0M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CKS21251R0M-T
JLCPCB Part #
C2043579
Package
0805
Description
120mΩ 1uH 280mA 75MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS