CBMF1608T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBMF1608T1R0M
JLCPCB Part #
C223161
Package
0603
Description
1uH 290mA 290mA 90mΩ ±20% 0603 Power Inductors ROHS