CBC2012T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBC2012T100K
JLCPCB Part #
C223183
Package
0805
Description
1.56Ω 10uH 240mA 340mA ±10% 0805 Power Inductors ROHS