CAL45TB1R8K
MFR.Part #
CAL45TB1R8K
JLCPCB Part #
C19409391
Description
1.8uH 2.8A 48mΩ ±10% 插件,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS