BKP1005HM121-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BKP1005HM121-TV
JLCPCB Part #
C2661670
Package
0402
Description
1 1.1A 120mΩ 120Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS