BKP0603HS121-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BKP0603HS121-T
JLCPCB Part #
C2661865
Package
0201
Description
-55℃~+85℃ 1 120Ω@100MHz 150mΩ 850mA ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS