BKH0603LM102-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BKH0603LM102-T
JLCPCB Part #
C5597335
Package
0201
Description
1 1kΩ@100MHz 2.5Ω 0201 Ferrite Beads ROHS