BK32164W241-T
MFR.Part #
BK32164W241-T
JLCPCB Part #
C6470604
Package
SMD-8P,3.2x1.6mm
Description
240Ω@100MHz 250mΩ 4 SMD-8P,3.2x1.6mm Ferrite Beads ROHS