BK32164S471-T
MFR.Part #
BK32164S471-T
JLCPCB Part #
C1533912
Package
SMD-8P,1.6x3.2mm
Description
200mA 4 400mΩ 470Ω@100MHz ±25% SMD-8P,1.6x3.2mm Ferrite Beads ROHS