BK32164S121-T
MFR.Part #
BK32164S121-T
JLCPCB Part #
C6470601
Package
SMD-8P,3.2x1.6mm
Description
120Ω@100MHz 180mΩ 4 SMD-8P,3.2x1.6mm Ferrite Beads ROHS