BK2125HM121-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK2125HM121-T
JLCPCB Part #
C2661537
Package
0805
Description
1 120Ω@100MHz 150mΩ 800mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS