BK20104L680-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK20104L680-T
JLCPCB Part #
C5954683
Package
SMD-8P,2x1mm
Description
4 500mΩ 68Ω@100MHz SMD-8P,2x1mm Ferrite Beads ROHS