BK1005HM121-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK1005HM121-TV
JLCPCB Part #
C1533879
Package
0402
Description
1 120Ω@100MHz 180mΩ 300mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS