BK0603HR601-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK0603HR601-T
JLCPCB Part #
C6131793
Package
0201
Description
600Ω@100MHz 800mΩ 0201 Ferrite Beads ROHS