AQ1059N1J-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
AQ1059N1J-T
JLCPCB Part #
C2051156
Package
0402
Description
290mΩ 3.4GHz 450mA 8@100MHz 9.1nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS