TST20L150CW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TST20L150CW
JLCPCB Part #
C7074132
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100A 100uA@150V 150V 20A 960mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS