BZW04-256
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-256
JLCPCB Part #
C3719361
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1A 1uA 256V 285V 400W 414V TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS