TSSA5U60HE3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSSA5U60HE3G
JLCPCB Part #
C6561286
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300uA@60V 560mV@5A 5A 60V 75A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS